Edzői kinevezés az U16-os fiú válogatottnál

Örömmel jelentjük be, hogy a Magyar Rögbi Szövetség az U16-os fiú válogatott szövetségi edzőjének nevezte ki Gódor Andrást 2026. július 31-ig. András az Esztergomi Vitézek RAFC utánpótlásedzőjeként évek óta dolgozik a fiatal játékosok fejlesztésén. Munkáját nemcsak klubján belül végzi elkötelezetten, hanem aktívan támogatja a hazai utánpótlás-rögbi fejlődését is. Az elmúlt években számos klubbal működött együtt […]