Lezárult a Magyar Férfi Olimpiai 7-es Bajnokság 2026-os szezonja!

Az olimpiai 7-es bajnokság második, egyben záró fordulójának Esztergom adott otthont. A két forduló összesített eredményei alapján a 2026-os bajnoki dobogó az alábbiak szerint alakult: Esztergomi Vitézek HUN U18 Exiles Haramiák DEAC és Fehérvár Rugby Club A versenynap során került megrendezésre az Esztergom Suzuki Kupa is, amelyen az utánpótlás és felnőtt csapatok egyaránt pályára léptek. […]