Az olimpiai 7-es bajnokság második, egyben záró fordulójának Esztergom adott otthont. A két forduló összesített eredményei alapján a 2026-os bajnoki dobogó az alábbiak szerint alakult:
Esztergomi Vitézek
HUN U18
Exiles
Haramiák
DEAC és Fehérvár Rugby Club
A versenynap során került megrendezésre az Esztergom Suzuki Kupa is, amelyen az utánpótlás és felnőtt csapatok egyaránt pályára léptek.
Gratulálunk valamennyi résztvevő játékosnak, edzőnek és klubnak az elért eredményekhez!