Lezárult a Magyar Férfi Olimpiai 7-es Bajnokság 2026-os szezonja!

Az olimpiai 7-es bajnokság második, egyben záró fordulójának Esztergom adott otthont. A két forduló összesített eredményei alapján a 2026-os bajnoki dobogó az alábbiak szerint alakult:

🥇 Esztergomi Vitézek

🥈 HUN U18

🥉 Exiles

4️⃣ Haramiák

5️⃣ DEAC és Fehérvár Rugby Club

A versenynap során került megrendezésre az Esztergom Suzuki Kupa is, amelyen az utánpótlás és felnőtt csapatok egyaránt pályára léptek.

👏 Gratulálunk valamennyi résztvevő játékosnak, edzőnek és klubnak az elért eredményekhez!