Edzői kinevezés az U16-os fiú válogatottnál

Örömmel jelentjük be, hogy a Magyar Rögbi Szövetség az U16-os fiú válogatott szövetségi edzőjének nevezte ki Gódor Andrást 2026. július 31-ig.

András az Esztergomi Vitézek RAFC utánpótlásedzőjeként évek óta dolgozik a fiatal játékosok fejlesztésén. Munkáját nemcsak klubján belül végzi elkötelezetten, hanem aktívan támogatja a hazai utánpótlás-rögbi fejlődését is. Az elmúlt években számos klubbal működött együtt annak érdekében, hogy minél több fiatal számára biztosított legyen a versenyzési lehetőség. Többek között a Laza SE, a Fekete Oroszlánok, a Velence, a Kobra SE, a Szeged és a KARC játékosainak fejlődését is segítette.

Az új szerepkörben ezen a hétvégén, a Budapesten megrendezésre kerülő Pannonia Youth Tournamenten vezényli először az U16-os válogatott fiúk munkáját.

Sok sikert kívánunk Andrásnak és csapatának az előttük álló kihívásokhoz és a közös munkához! 🏉🇭🇺